Home Sport Real Madridi dhe Betisi – Shiko këtu ndeshjen

Real Madridi dhe Betisi – Shiko këtu ndeshjen

by REPUBLIKA ONLINE
Untitled


Real Madridi do të përballet me Real Betisin në kuadër të xhiros së fundit në La Liga.

Kampionët e ri të Spanjës në këtë takim vijnë pas barazimit 1-1 në udhëtim te Cadiz.

Los Blancos synojnë që ta përmbyllin me fitore këtë edicion dhe trajneri Carlo Ancelotti ka vendosur formacionin më të mirë nga minuta e parë.

Në anën tjetër Betis ka siguruar pjesëmarrjen në Ligën e Evropës për edicionin e ri, por kërkon së paku një pikë në Santiago Bernabeu për ta blinduar pozitën e pestë në tabelë.

Real Madridi: Courtois, Carvajal, Militao, Mendy, Kroos, Modric, Casemiro, Rodrygo, Benzema, Vini Jr.

Shiko ketu ndeshjen – LIVE

Shiko ketu ndeshjen – LIVE

You may also like