Greqia dhe Kosova – Shiko këtu ndeshjen

[ad_1]

Kosova është mysafire e Greqisë për ndeshjen e katërt në kuadër të Grupit 2 të Ligës C në Ligën e Kombeve.

Dardanët kanë arkëtuar gjashtë pikë në tri sfidat e parë duke humbur vetëm nga Helenët.

Ndërkohë, ekipi nikoqir ka rekord të qind për qind në tri takimet e para dhe Kosova synon t’ia prishë këtë statistikë.

Me gjithë mungesat e shumta, përzgjedhësi Alain Giresse ka caktuar taktikat dhe formacionin e tij kundrejt atyre të homologut Gustavo Poyet.

Kosova: Muric, Aliti, Kryeziu, Rrahmani, Domgjoni, Rudhani, V.Berisha, Bytyqi, Muslija, Rashica, Muriqi.

Shiko ketu ndeshjen – LIVE

Shiko ketu ndeshjen – LIVE

[ad_2]

Previous post Zvicra dhe Portugalia, Republika Çeke dhe Spanja
Next post 3 benefits of Arsenal’s Europa League return