Zvicra dhe Portugalia, Republika Çeke dhe Spanja

[ad_1]

Në Stade de Geneve zhvillohet ndeshja e katërt në kuadër të Grupit 2 në Ligën A të Ligës së Kombeve ndërmjet Zvicrës dhe Portugalisë.

Në takimin e parë mes këtyre përfaqësueseve, portugezët fituan bindshëm me rezultat 4-0.

Spanja është nikoqire e Republikës Çeke në Estadio La Rosaleda për ndeshjen e katërt në kuadër të Grupit 2 në Ligën A të Ligës së Kombeve.

La Roja ndodhet në vend të dytë me pesë pikë, dy më pak se lideri Portugalia që e kryeson grupin.

Shiko ketu ndeshjet – LIVE

[ad_2]

Previous post U dogj në veturë, motra e të riut shkruan fjalë prekëse: Vetëm për ty jetoja, dua të vij, të lutem më merr dhe mua
Next post Greqia dhe Kosova – Shiko këtu ndeshjen