Gjermania dhe Italia – Shiko këtu ndeshjen

[ad_1]

Në Borussia-Park zhvillohet ndeshja e katërt në kuadër të Grupit 3 në Ligën A të Ligës së Kombeve ndërmjet Gjermanisë dhe Italisë.

Die Mannschaft kanë arkëtuar tri pikë nga tri ndeshje duke barazuar në të gjitha dhe mbajnë vendin e tretë në grup.

Në anën tjetër, Azzurrët janë liderë me pesë pikë të grumbulluara nga një fitore dhe dy barazime.

Përzgjedhësit Hans-Dieter Flick dhe Roberto Mancini i kanë caktuar taktikat e tyre për këtë përballje.

Shiko ketu ndeshjen – LIVE

Shiko ketu ndeshjen – LIVE

 

[ad_2]

Previous post Shiko këtu ndeshjet: Anglia-Hungaria, Holanda-Uellsi, Polonia-Belgjika
Next post Biznesmenin kosovar borxhlinjtë e detyrojnë ta pranojë borxhin rreth 370 mijë euro dhe t’ua kalojë firmën në pronësi