Home Kosovë Ky është i riu që u gjet i vdekur në Pejë (FOTO)

Ky është i riu që u gjet i vdekur në Pejë (FOTO)

by Republika Online
Untitled


Peja është tronditur nga vdekja e një të riu në orët e para të mëngjesit. Dyshimet e para janë për vetvrasje.

Burime të Indeksonline bëjnë të ditur se viktima është 24 vjeçari, Ardi Pajaziti.

Policia ka dal në vendin e ngjarjes dhe po mirret me rastin.

Dyshohet se Pajaziti ka vrarë veten në ballkonin e shtëpisë.

Lexo edhe:  50 Cent performon me simbolin e shqiponjës dykrenare

Indeksonline do të iu mbajë të informuar për këtë rast.

You may also like