Home Kosovë PIagosje të rënda në Prizren, tre të dyshuar dërgohen në spital (DETAJE)

PIagosje të rënda në Prizren, tre të dyshuar dërgohen në spital (DETAJE)

by Republika Online
Untitled


Një th erje e rëndë me thi kë ka ndodhur sot në Prizren, raporton Gazeta Sinjali.

Në këtë rast janë të përfshirë tre persona, ku sipas burimeve ka të lënduar rëndë.

Sipas burimeve të Gazetës Sinjali, tre personat e përfshirë janë nën kontroll policor dhe po marrin ndihmën mjekësore.

Lexo edhe:  50 Cent performon me simbolin e shqiponjës dykrenare

Gazeta Sinjali ka kontaktuar me Policinë e Kosovës të cilët kanë thënë se momentalisht nuk kanë informacione.

Sinjali do të ju mbajë të informuar lidhur me rastin.

The post PIagosje të rënda në Prizren, tre të dyshuar dërgohen në spital (DETAJE) appeared first on gazetaas.

You may also like