Home Kosovë “Kqyrëm n’sy, ke kujdes kur t’folsh me mua”, eskalon debati mes Haxhiut e Gashit (VIDEO)

“Kqyrëm n’sy, ke kujdes kur t’folsh me mua”, eskalon debati mes Haxhiut e Gashit (VIDEO)

by Republika Online
Untitled


Debati mes analistit Blerim Gashi dhe deputeti Bekim Haxhiu sonte ka eskaluar.

E krejt kjo ndodhi pasi Gashi akuzoi Haxhiun se po i beson më shumë Aleksandar Vuçiqit sesa Albin Kurtit.

E për këtë Haxhiu kërkoi nga Gashi që të ketë kujdes se si flet me të.

“Ke kujdes kur të folsh me mua. Ke kujdes, shikomë në sy. Ki kujdes edhe një herë po ta them. Ki kujdes kur t’folsh me mua. Kujt i besoj unë. Ki kujdes. Shikom në sy”, tha ndër të tjera Haxhiu.

Lexo edhe:  Diaspora zgjedh presidenten Vjosa Osmani – Miss Politikanja Shqiptare

Përplasjen mes Bekim Haxhiut dhe Blerim Gashit mund ta shikoni në videon e mëposhtme.

You may also like