Home Magazina Lulja dhe Blero sjellin ‘Motër e vëlla’ (VIDEO)

Lulja dhe Blero sjellin ‘Motër e vëlla’ (VIDEO)

by REPUBLIKA ONLINE
Untitled

Lule Mustafa dhe Blero e kanë publikuar këngën e tyre të përbashkët.

Vetëm pak ditë pas paralajmërimit fillestar, dueti është lansuar në Youtube.

Dy artistët i këndojnë raportit motër e vëlla në këtë këngë që mban saktësisht këtë titull.

Besim Buzuku është përkujdesur për tekstin dhe muzikën teksa miksimi mbanë vulën e Alandyt. /prive.al

Lexo edhe:  Loredana i kërkoi 120 mijë euro për të kënduar në Alba Festival

You may also like