Ndërpritet seanca, Konjufca: Deputetët edhe po e lëshojnë qëllimisht këtë seancë

[ad_1]
Është ndërprerë seanca e sotme e Kuvendit të Kosovës.

Atë e ka shpallur të mbyllur kryeparlamentari, Glauk Konjufca, i cili u shpreh se deputetët po e lëshojnë qëllimisht këtë seancë.

Konjufca nuk e ka bërë të ditur ende datën e vazhdimit të kësaj seance, përcjell Klankosova.tv.

“Nuk ka mundësi të vazhdohet sepse deputetët edhe po e lëshojnë qëllimisht këtë seancë, kështuqë e vazhdojmë atë një ditë tjetër, iu lajmërojë se kur”, u shpreh Konjufca.

[ad_2]

Previous post Diaspora zgjedh presidenten Vjosa Osmani – Miss Politikanja Shqiptare
Next post Ardian Bujupi dhe Ledri Vula sjellin ritme verore me “Gelato”