Nis ceremonia e diplomimit të kadetëve të gjeneratës 2022 të FSK-së

[ad_1]
Ka filluar ceremonia e diplomimit të kadetëve të Gjeneratës 2022 të Akademisë së Mbrojtjes – Qendrës për Studime Universitare të FSK-së “Wesley Clark”.

Ceremonia po mbahet në Kazermën “Adem Jashari” në Prishtinë ku po merr pjesë edhe ministri i Mbrojtjes Armend Mehaj, njofton Klankosova.tv.

[ad_2]

Previous post Ardian Bujupi dhe Ledri Vula sjellin ritme verore me “Gelato”
Next post Një burrë lahet lakuriq në fontanën te sheshi “Zahir Pajaziti” (VIDEO)