Pamje të aksidentit tragjik në Gjakovë ku humbi jetën i riu kosovar (VIDEO)

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur dje në Gjakovë, ku një person humbi jetën e katër të tjerë mbetën të lënduar si pasojë e përplasjes së një automjeti të Emergjencës me një veturë, shoferi i së cilës dyshohet se shkaktoi aksidentin, raporton Gazeta Sinjali.

Gazeta Sinjali ka siguruar pamjet nga momenti i aksidentit ku humbi jetën 33-vjeçari, Skofiar Gjini.

Lidhur me rastin janë deklaruar edhe nga Policia e Kosovës të cilët kanë bërë të ditur se shoferi që dyshohet se shkaktoi aksidentin është dërguar në mbajtje për 48 orë.

Previous post Osmani: Kurrë s’kam premtuar se marrëveshjet me Serbinë duhet të kthehen në pikën zero
Next post Dhurata Dora dhe Elvana Gjata vijnë me “Gajde”