Gold Ag po bëhet baba për herë të dytë, flet këngëtari

[ad_1]
“Mirage”, edhe këtë të premte erdhi tek ekranet e juaja me materiale të shumta.

Më të reja e fundit të shoubizit vendor ishin pjesë e kësaj episode, shkruan lajmi.net.

Reperi i njohur shqiptar Gold Ag, në një intervistë ekskluzive në “Mirage”, foli rreth aspektit personal dhe atij profesional.

Ndër tjerash ai tregoi se po bëhet baba për herë të dytë duke dhënë detajet, Video:

[ad_2]

Previous post Milioner për pak: Kjo është pasuria e Nuredin Lushtakut, i dyshuar për plagosjen e policëve
Next post Loredana i kërkoi 120 mijë euro për të kënduar në Alba Festival