Ky është biznismeni kosovar në Amerikë në dasmën e të cilit dollarët u mblodhën me fshesë (PAMJE)

Gjatë ditës në rrjetet sociale janë bërë virale pamjet nga dasma madhështore e një biznismeni shqiptaro-amerikan, në të cilën shuma e madhe e parave të dhururara nga dasmorët është mbledhur me fshesë, shkruan GazetaDemos.

Biznismeni në fjalë është Berat Krasniqi nga Vranoci i Pejës, i cili u martua me Gresa Hoxhën.

Ani pse jeton prej kohësh në New York të Amerikës, Krasniqi dhe gruaja e tij, dasmën e organizuan në Kosovë, ku të pranishëm ishin edhe mysafirët nga Amerika.

Në dasmën luksoze të biznismenit shqiptaro-amerikan kënduan Bruno, Klajdi Haruni e Vik Kraja, dhe Labinot Tahiri.

Previous post 1 orë nuk ishte në shtëpi, ia vodhën mbi 15 mijë € (VIDEO)
Next post ᐈ Mr Bet Casino Rezension ️ Spiele Und-zeichen Zahlungen Für Europa