Arrestohet 25-vjeçari në Gjilan, policia i gjeti kokainë në vlerë 22 mijë euro

Policia e Kosovës njofton se ka arrestuar këtë të premte një 25-vjeçar…

Konfiskohen mbi 550 litra tretës në rajonin e Ferizajt

Zyrtarët e Doganës së Kosovës kanë konfiskuar 568 litra tretës gjatë një…

Lulzim Hetemi nga mbyllja e gjatë në Komunë nis të komentoj edhe modelen kosovare

Në kohën kur Veriu i Kosovës është në krizë mes qytetarëve serb,…

I riu në Prishtinë i del në pritë ish-partneres, e kërcënon me thikë

Problemet mes çifteve shpesh herë nuk marrin fund me ndarje. Personat e…

I riu në Prishtinë i del në pritë ish-partneres, e kërcënon me thikë

Problemet mes çifteve shpesh herë nuk marrin fund me ndarje. Personat e…

Dyshohet se kreu vjedhje në dy lokale në Fushë Kosovë, 27-vjeçari bie në prangat e Policisë

Siguria publike në Kosovë konsiderohet se po cenohet nga krime të natyrave…

Gruaja në Prishtinë në hall nga një 46-vjeçar, e ngacmon vazhdimisht

Vajzat dhe gratë po vazhdojnë të jenë viktimat më të shpeshta të…

Nxirret i gjallë një person që ra në bunar në Shirokë të Suharekës

Organizata Vullnetare Zjarrfikësit dhe Shpëtimit kanë arritur ta nxjerrin të gjallë një…

KFOR-i turk pritet të vendoset në veri

Sot është bërë një javë nga nisja e protestave të qytetarëve serb…

I mituri në Ferizaj theret me thikë në kokë, i dyshuar një moshatar i tij

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur dje në fshatin Mirash të Ferizajt,…