Tina Turner nuk u takua kurrë me dy nipër e pesë stërnipër para vdekjes

Homazhet dhe nderimet vijojnë që prej ndarjes nga jeta të “mbretëreshës së…

Plas sërish skandali mes Brad Pitt dhe Angelina Jolie

Drama Brad Pitt dhe Angelina Jolie po vijon sërish. Ndërkohë që ish-çifti…

Zyrtarizohet çifti i ri i showbizit, kapen në momente intime në Itali

Ylli i “Grey’s Anatomy”, Kevin McKidd dhe Danielle Savre nga Station 19,…

Baby G po rikthehet

Baby G po rikthehet në muzikë. Artistja shqiptare ka njoftuar përmes rrjeteve…

Pas humbjes së gjyqit me Johnny Depp, Amber Heard zbulon nëse do i rikthehet aktrimit apo jo

Pas gjyqit të famshëm me Johnny Depp, Amber Heard u zhvendos në…

Kristit nuk po hiqet meraku për “Big Brother”, ja çfarë po bën sot

Ish-finalistin e “Big Brother VIP 2”, Krist Aliaj, shumë shpejt do ta…

Vivien kapet sërish “matt” në rrugët e Ferizajit, kësaj radhe me vjehrrën

Tashmë nuk është sekret “rikthimi” i Vivien në Ferizaj, pas pajtimit me…

Beatrix Ramosaj kërkon ndihmë, ofron shumën 2000 euro si shpërblim

Beatrix Ramosaj, ka postuar një fotografi të një qeni të humbur. Këngëtarja…

Arbana Osmani shfaq barkun, befason ndjekësit

Arbana Osmani këto ditë po shijon pushimet pas një pune të lodhshme…

Kejvina Kthella sot feston ditëlindjen, ja sa vite po bën

Për Kejvinën ky vit nuk ka qenë edhe aq i lehtë ,…