Një aksident ka ndodhur para pak minutash në fshatin Akrashticë të Vushtrrisë.

Dëshmitarët i kanë thënë “Jepi zë” se dy persona janë lënduar.

Ambulanca ka dalur në vendin e ngjarjes dhe ka marrë të lënduarit.

Edhe Policia e Kosovës po qëndron aty duke u marrë me rastin.

Kujtojmë se kjo rrugë alternative që kalon nëpër fshatra, po përdoret më shumë për shkak të kolonave.

"Mos e shaj Drenicën - Nanën e ka shk*në..." Qytetarët përplasën mes vete gjatë intervistës
Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You May Also Like

“Gëzimi iu ndërpre në gjysmë”, Halil Kastrati i premtoi ndërtimin e shtëpisë, por vëllau nuk e lë ta ndërtojë në pronën e tij

Pak ditë me parë familjes se Isuf Gjokajt iu kumtua lajmi se…

Gjenden dy persona të vdekur

Policia e Kosovës ka njoftuar se ka gjetur dy persona pa shenja…

“E ka rreh me kabëll, me thikë, me çelësa” – Flet nëna e Jetmira Bekës që u vra nga burri në Gjermani

Një krim i rëndë ka ndodhur të shtunën në një familje kosovare…

Ky është 35-vjeçari nga Kosova qe iu bë atentat në Hannover të Gjermanisë

Një 35-vjeçarit nga Kosova i është bërë atentat në Hannover të Gjermanisë.…