E rëndë: Vdes në moshë të re Shpresim Jerliu / FOTO

Deputetja e LDK-së, Valentina Bunjaku ka kujtuar të riun, Shpresim Jurliu i…

“Goditi 21 herë me thikë gruan e tij sa ishte në gjumë”, kaq vite u dënua

Fisnik Ramaj edhe në rigjykim është dënuar me 6 vite burgim të…

“E gjuajti në kokë dhe iu kthye prapë…” / Merret vendimi për të dyshuarin

Gjykata Themelore në Gjakovë ka aprovuar kërkesën e Prokurorisë Themelore të Gjakovës,…

Ky është i riu që u vra dje në fshatin ‘Hot i Ri’ / FOTO

Një 33-vjeçar ka mbetur i vdekur pas të shtënave me armë zjarri…

Varroset i riu që dyshohet se u vra nga shoku i tij (PAMJE)

Një ngjarje e rëndë tronditi dje Malishevën dhe gjithë vendin. Isuf Zogaj…

Malishevasët ikin në Itali e Punëtorët e Banglladeshit vijnë në Malishevë si punëtorë fizik /VIDEO

Një fenomen i pazakontë është duke ndodhur kohëve të fundit në Malishevë.…

Erdhi nga Zvicra për vizitë, vëllezërit e bëjnë për spital motrën e tyre / DETAJE

Mosmarrëveshjet për motive të ndryshme, e që shpeshherë dalin të jenë banale…

E dhimbshme: Vdes në moshë të re ish-togerja e Policisë

Ish-pjesëtarja e Policisë së Kosovës, Shpresa Sejdiu, është ndarë nga jeta në…

“S’e kisha besu që iu shoh kështu…”, postimi prekës për të riun që u vra dje

Disa të shtëna me armë zjarri që dyshohet se u shkrepën nga…

13-vjeçari ishte i vetëm në shtëpi – Dyshohet se bëri vetëvrasje

Detaje të reja janë zbardhur nga ngjarja tragjike në Ferizaj, ku një…