Disa vite para ndarjes nga bashkëshortja, Hugh Jackman ishte spekuluar se është homoseksual

[ad_1] Seksualiteti i Hugh Jackman është vënë në pikëpyetje gjatë gjithë karrierës…

Shkencëtarët thonë se vera e vitit 2023 ishte më e nxehta në histori

[ad_1] Vera e vitit 2023 ishte më e nxehta e regjistruar, sipas…

Ish i dashuri i Kylie Jenner, Travis Scott ishte aty kur ajo konfirmoi romancën e re me Timothee Chalament

[ad_1] Travis Scott u pa duke ndjekur të njëjtin koncert të Beyonces…

Britney Spears beson se ish-bashkëshorti ishte spiun

[ad_1] Polemikat rreth martesës dhe stilit të jetesës së Britney Spears vazhdojnë.…

Shumëkush mendon se kënga e re e Selenas i dedikohet ish-të dashurit, por çfarë thotë këngëtarja

[ad_1] Selena Gomez ka reaguar ndaj thashethemeve se kënga e saj e…

Jennifer Aniston zbulon profesionin që do të kishte dashur të bënte nëse nuk do të ishte aktore

[ad_1] Jennifer Aniston ka zbuluar një pasion që mund ta kishte kthyer…

Gruaja e Messit futet në fushë për ta përqafuar bashkëshortin, por kupton se ai ishte lojtari tjetër Jordi Alba

[ad_1] Familja e Lionel Messit është nisur drejt Stateside për t’iu bashkuar…

Rrëzimi i aeroplanit ku ishte Prigozhin, çfarë dihet dhe çfarë ende nuk dihet?

[ad_1] Yevgeny Prigozhin, kreu i Wagnerit i cili në qershor u përpoq…

Agjencia ruse e Aviacionit e konfirmon se Prigozhini ishte në aeroplanin që u rrëzua në Rusi

[ad_1] Shefi i grupit mercenar rus Wagner, Yevgeny Prigozhin, i cili organizoi…

Ku ishte ti?

[ad_1] Poezi nga Frederik Rreshpja Ku ishe ti kur dola i vetëm…