Arbana Osmani ndanë pamje nga shtëpia e saj “rrëmujë”

[ad_1] Moderatorja e njohur Arbana Osmani është tejet aktive në mdiat sociale…

Rina Balaj shfaqet atraktive e veshur me bikini në një video nga pushimet

[ad_1] Këngëtarja e njohur shqiptare, Rina Balaj mbetet ndër emrat më të…

Dafina Zeqiri tregon se po vuan nga bronkiti

[ad_1] Këngëtarja shumë e dëgjuar, Dafina Zeqiri, këtë verë ishte tejet e…

Disa foto nga fillimet e karrierës së artisteve shqiptare: Xhensila, Mihrija, Elvana, Morena

[ad_1] Fotot e realizuara para disa viteve kur këngëtaret ishin në fillime…

Egli Tako thyen heshtjen për ndarjen nga Olsi Bylyku dhe statusin aktual

[ad_1] Egli Tako ka qenë  e ftuar në “E diell” në rubrikën…

Një tjetër femër rrëfen torturat e abuzimit seksual nga Russell Brand, ndërsa ai bën një shfaqje publike në ‘Wembley Arena’

[ad_1] Komediani Russell Brandi u akuzua së fundmi se kishte përdhunuar një…

Arta Nitaj vjen me poza provokuese nga pushimet në Bodrum

[ad_1] Bukuroshja Arta Nitaj vazhdon të marr gjithë vëmendjen e publikut me…

Ndodh dasma më e shkurtër në histori, nusja ndahet nga burri 3 minuta pasi martohen

[ad_1] Një çift mund të ketë thyer rekordin e një prej martesave…

Publikohe një pjesë e këngës nga bashkëpunimi i radhës së Ylli Limanit

[ad_1] Pa diskutim Ylli Limani është njëri nga artistët me të dashur…

Tayna duket tërheqëse në imazhet me bikini nga pushimet në Miami

[ad_1] Reperja e njohur shqiptare, Tayna pas angazhimeve të shumta profesionale, ditëve…