Policia e Kosovës e ka vrarë sot në një aksion të mirë organizuar njërin nga hajnat që kryen plaçkitjen pesë ditë më parë në Suharekë.

Indeksonline ka siguruar fotografinë e viktimës, Dukagjin Gashit.

I njëjti më parë ishte kuzhinier me profesion.

Policia e Kosovës po vazhdon aksionin për kapjen e vëllut të Dukagjin Gashit, Korabit që vazhdon të jetë në arrati.

Në këtë aksion janë kapur të gjallë Bujar Basha dhe Leotrim Cakolli janë të arrestuar./Indeksonline/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You May Also Like

Pas vrasjes e Liridonës, prindërit e Naim Murselit marrin vendimin e papritur / DETAJE

Detajet e para të natës tragjike të 29 nëntorit ku mbeti e…

“Kom video e fakte t’forta. Më kanë rrah, por..” Shabani takohet me Naim Murselin, tregon çka biseduan

Vrasja mizore e Liridona Ademajt, krim ky që tronditi vendin para disa…

“O m’kapi plumbi, ka qenë i mbuluar në gjak, gjall o kon… Patëm me ju vra tonve” / Dëshmia e vëllaut të 23 vjeçarit që u vra

I dëmtuari Hoxha, në cilësinë e dëshmitarit, rrëfeu ditën kritike se si…

Momenti kur vrasësi Granit Plava futet në restorantin ku u shtrua “darka me helm” për Liridona Ademajn / VIDEO

Orët e fundit të jetës së saj, 30-vjeçarja Liridona Ademaj, i kaloi…