Vdes Jeton Berisha, babai i cili u plagos bashkë me dy djemtë e tij para dy javësh / FOTO

Ka vdekur Jeton Berisha, babai i cili ishte plagosur me dy djemtë…

Varroset i riu që vdiq dje – familja fal gjakun e të birit / PAMJE

Sot iu dha lamtumira e fundit të riut mitrovicas, Qlirim Salihut. Ai…

Arrestohet Agron Gashi, i dyshuari për plagosjen e trefishtë në Pejë / FOTO

Agron Gashi i dyshuari kryesor për plagosjen në Pejë, është arrestuar nga…

E rëndë për familjen: Djali humbi jetën tragjikisht dje, para disa vitesh iu vdiq vajza / FOTO

Një ngjarje tragjike ndodhi të enjten pasdite në fshatin Doblibarë të Gjakovës,…

“Sa dini ju…” – Flet vëllau i Rrustem Llapit që vrau serbin në Gjermani / VIDEO

Një burrë nga Kosova, i njohur si Rrustem Llapi, është arrestuar në…

Ikja e mjekëve nga Kosova, Intervistë me Dr. Pleurat Sejdiun – Kryetar i Odës së Mjekëve / VIDEO

Ikja e mjekëve nga Kosova, kohëve të fundit është bërë dukuri mjaftë…

“Ah moj motër, u bashkove me babën…” Varroset Gjyljeta Ukella😢😢

Në varrezat e qytetit të Pejës është varrosur Gjyljeta Ukella, gruaja që…

Pamje nga banesa ku u vra 43 vjeçarja, Gjyljeta Ukella /VIDEO

Sot rreth orës 08:15 në rrugën Bill Clinton në Pejë, është vrarë…

“M’thahet goja m’teret spo kem qka me hanger…” / VIDEO

“Mësuesja e tij e ka veshur dhe e ka rritur me aq…

E rëndë: Vdes në moshë të re i riu kosovar / FOTO

Mëngjesin e ditës së sotme, pas një sëmundje të rëndë, ka ndërruar…