“Jemi me fat që e kemi”-Babai i deputetes Doarsa Kica-Xhelili flet për Kurtin/VIDEO

Remzi Kica, babai i deputetes së LDK-së, Doarsa Kica-Xhelili e cila dikush…

Dasma kthehet në tragjedi, momenti kur dhëndri qëllohet me armë (Video)

Një martesë në Jordani u shndërrua në një tragjedi të paimagjinueshme pasi…

Vajzat rreth 14 vjeç konsumojn tullumbace me azot, humbin vetëdijen (VIDEO +18)

Tullumbacet me azot janë kthyer në një problem të madh në Shqipëri,…

Flet avokati i 3-vjeçarit që u rrahë në çerdhe /DETAJE

Një rast tronditës është zbuluar në institucionin parashkollor ‘Gëzimi ynë’ në Fushë…

Zbulohet identiteti i personit që flet me shefin e BIA-s serbe, i afërt me krerët e PDK-së / VIDEO

I dyshuar nga AKI-ja si spiun rus, por Sahitaj nuk e kishte…

Rrahje mes të rinjve te “HIB” në Ferizaj

[ad_1] Lokalet e natës, diskotekat e pompat e derivateve që funksionojnë edhe…

Këta janë dy hajnat e arrestuar, e tmerruan Prizrenin

[ad_1] Rastet e grabitjeve e të vjedhjeve po vazhdojnë të rriten, ndërkohë…

Grabitet sërish pompa “Shell” në Prishtinë, dy hajna të armatosur futen brenda dhe ‘avullojnë’ paratë

[ad_1] Pompat e derivateve jo rrallëherë janë cak i hajnave. Kjo dukuri…

Edhe dy ushtarëve hungarezë të KFOR-it që ishin sulmuar nga serbët në Zveçan, i amputohen këmbët

[ad_1] Edhe dy ushtarëve hungarezë të KFOR-it që ishin sulmuar nga serbët…

Dy hajdutët e njohur të Prizrenit arrestohen për një rast të grabitjes, përfundojnë në ndalim policor

[ad_1] Rastet e grabitjeve e të vjedhjeve po vazhdojnë të rriten, ndërkohë…