Ky është doktori i njohur që dyshohet se bëri vetëvrasje në ordinancën e tij (FOTO)

Një ngjarje tragjike ka ndodhur sot në qytetin e Prizrenit, ku në…

Humb jetën tragjikisht i riu kosovar, u aksidentua në Shqipëri

Një ngjarje e rëndë është shënuar sot te kthesa e Rinasit në…

Ky është personi që dyshohet se i dha fund jetës duke ia vën flakën vetes (VIDEO)

Rasti tragjik në Prizren, ku dyshohet se një person ia vuri flakën…

“Ma kpute zemren bab, Lord m’ke shkatërru”, familjarët me postime prekesë për vdekjen e të rinjve

Një ngjarjë e rëndë ka ndodhur mbrëmë në mesnatë, ku në një…

“Tri viktimat në Prizren ishin këmbësorë” Detaje të reja nga aksidenti i mbrëmshëm

Një ngjarje e rëndë mbrëmë tronditi tri familje shqiptare si dhe mbarë…

Vrasja e 14-vjeçares, i përfshirë edhe babai i saj, rast i ngjashëm me vrasjen e Liridonës

Motivi i vrasjes së të miturës Vanja në Shkup, ishte interesi financiar.…

Kjo dyshohet të jetë arsyeja e vrasjes së Liridona Murselit

Opinioni kosovar dhe me gjerë vazhdon të jetë i tronditur nga vrasja…

Arsyeja dyshohet të jetë sigurimi jetësor suedez që mbulonte shpenzimet deri 20 milionë euro

Opinioni kosovar dhe me gjerë vazhdon të jetë i tronditur nga vrasja…

Ekskluzive: Naim Murseli pak kohë para vrasjes erdhi nga Suedia për të jetuar në Kosovë

Gazeta Sinjali gjatë ditës së djeshme raportoi në detaje ekskluzive ecurinë për…

Ja si njoftoi për vdekjen e Liridonës vëllai polic i pjesëtarit të FSK-së që u arrestua dje

Gazeta Sinjali raportoi ekskluzivisht se personi i tretë i cili ra në…