Banorët e lagjes Dardania janë duke pasur ankesa ndaj një personi i cili sipas tyre, orëve të vona të natës, po ua prish qetësinë.

Sipas videos së publikuar nga Vrojtuesit e Lagjes, shihet vetura e parkuar, teksa dëgjohet zë i madh i muzikës.

“Është ora 2:20 e natës dhe ky person në baza të përditshme e tmerron lagjen Dardania me muzikën e tij të lartë, duke prishur qetësinë e secilit”, thuhet në postim nga një banor i kësaj lagje.

Gazeta Insajderi ka provuar të kontaktojë me Policinë e Kosovës, por ende nuk ka marrë ndonjë përgjigje

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You May Also Like

Artila Kamberit vite më parë i kishte bërë vetëvrasje burri (FOTO)

Artila Kameri ka humbur jetën tragjikisht në orët e para të ditës…

Biznesmeni kosovar ua dhuron nga 5 ari tokë punëtorëve, u premton edhe 10 milionë euro

Lajm tepër befasues ishte për 12 punëtorët veteran të kompanisë së shtrirjes…

Vrasja në Klinë: O vraje edhe kta – i dëmtuari rrëfen momentin kur gjashtë të akuzuarit sulmuan për vdekje vëllanë e tij

I dëmtuari Hoxha, në cilësinë e dëshmitarit, rrëfeu ditën kritike se si…

Rrëfehet mjeku që dyshohet se u rrah nga Luan Mustafa: Më priti derisa dola, më ndoqi dhe më sulmoi

Policisë së Kosovës i doli punë gjatë ditës së djeshme në Spitalin…