Sot iu dha lamtumira e fundit të riut mitrovicas, Qlirim Salihut.

Ai u varros mes lotësh e dhimbjes në varrezën e qytetit në Shipol.

Qlirim Salihu humbi jetën dje në rrugën “Dëshmorët e Kombit” në lagjen e Shipolit teksa po ngiste motoçikletën kur u ndesh me një veturë.

I ndjeri punonte në një piceri dhe angazhohej në shpërndarjen e porosive.

Ai ishte në orar të punës në kohën e aksidentit fatal.

Në ceremoninë e varrimit, familja Salihu, ka falur gjakun e birit të tyre.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You May Also Like

Pas vrasjes e Liridonës, prindërit e Naim Murselit marrin vendimin e papritur / DETAJE

Detajet e para të natës tragjike të 29 nëntorit ku mbeti e…

“Kom video e fakte t’forta. Më kanë rrah, por..” Shabani takohet me Naim Murselin, tregon çka biseduan

Vrasja mizore e Liridona Ademajt, krim ky që tronditi vendin para disa…

“O m’kapi plumbi, ka qenë i mbuluar në gjak, gjall o kon… Patëm me ju vra tonve” / Dëshmia e vëllaut të 23 vjeçarit që u vra

I dëmtuari Hoxha, në cilësinë e dëshmitarit, rrëfeu ditën kritike se si…

Momenti kur vrasësi Granit Plava futet në restorantin ku u shtrua “darka me helm” për Liridona Ademajn / VIDEO

Orët e fundit të jetës së saj, 30-vjeçarja Liridona Ademaj, i kaloi…