Në varrezat e qytetit të Pejës është varrosur Gjyljeta Ukella, gruaja që u vra të martën nga bashkëshorti i saj.

“Për ne rasti është shumë i rëndë. Uroj që organet e drejtësisë sa më shpejt të zbardhin rastin dhe të kryejnë punën e tyre dhe uroj që asnjëherë të mos ndodhin këso raste në qytetin, e sidomos në shtetin e as në kombin tone, në Kosovë , Shqipëri e më gjerë. Ju faleminderit juve kaq është prej neve nuk dijmë kurgjë më tepër për rastin. Ju faleminderit shumë, ju falënderoj edhe ju media për punën dhe që po na ndihmoni, për krejt”, tha Shpat Ukella, vëlla i Gjyljetës.

Vrasjen e Gjyljetës e kanë dënuar rëndë edhe familjarët e bashkëshortit të saj.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You May Also Like

Pas vrasjes e Liridonës, prindërit e Naim Murselit marrin vendimin e papritur / DETAJE

Detajet e para të natës tragjike të 29 nëntorit ku mbeti e…

“Kom video e fakte t’forta. Më kanë rrah, por..” Shabani takohet me Naim Murselin, tregon çka biseduan

Vrasja mizore e Liridona Ademajt, krim ky që tronditi vendin para disa…

“O m’kapi plumbi, ka qenë i mbuluar në gjak, gjall o kon… Patëm me ju vra tonve” / Dëshmia e vëllaut të 23 vjeçarit që u vra

I dëmtuari Hoxha, në cilësinë e dëshmitarit, rrëfeu ditën kritike se si…

Momenti kur vrasësi Granit Plava futet në restorantin ku u shtrua “darka me helm” për Liridona Ademajn / VIDEO

Orët e fundit të jetës së saj, 30-vjeçarja Liridona Ademaj, i kaloi…