Familja Beqiri nga Prishtina po jeton në kushte të rënda ekonomike, ata krahas kushteve të renda edhe zonja e shtepisë është e semurë e cila ka nevojë për operim, trasnmeton Republika Online.

Rrahim Beqiri na tregoi se ai me muyndesitë e tij mundohget sadopak qe të punoj, por nuk është në gjendje edhe shumë të jetë larg familjes për shkakun se duhet të kujdeset për gruan e semurë.

Kërkesa e tyre ishte tua sigurojnë një vend strehim të përheshem pasi që aty ku jetojnë janë me qera dhe se është vend i pajetushem./Republika Online/

Për me shumë ndiqeni videon:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You May Also Like

Pas vrasjes e Liridonës, prindërit e Naim Murselit marrin vendimin e papritur / DETAJE

Detajet e para të natës tragjike të 29 nëntorit ku mbeti e…

“Kom video e fakte t’forta. Më kanë rrah, por..” Shabani takohet me Naim Murselin, tregon çka biseduan

Vrasja mizore e Liridona Ademajt, krim ky që tronditi vendin para disa…

“O m’kapi plumbi, ka qenë i mbuluar në gjak, gjall o kon… Patëm me ju vra tonve” / Dëshmia e vëllaut të 23 vjeçarit që u vra

I dëmtuari Hoxha, në cilësinë e dëshmitarit, rrëfeu ditën kritike se si…

Momenti kur vrasësi Granit Plava futet në restorantin ku u shtrua “darka me helm” për Liridona Ademajn / VIDEO

Orët e fundit të jetës së saj, 30-vjeçarja Liridona Ademaj, i kaloi…