Një grua nga Prishtina, Kaltrina Fazliu-Shillova, është ndarë nga jeta në moshë të re, në orët e para të ditës së sotme, raporton Gazeta Sinjali.

Kjo ngjarje e rëndë ka tronditur familjet Fazliu dhe Shillova, që dhanë lajmin e rëndë për vdekjen e saj.

Varrimi i të ndjerës do të bëhet sot në Zllatar.

“Sot me dt: 15/01/2024 vajza jone ndërroi jete!

Ju njoftojmë se vorrimi bëhet me ikindi ne fshatin Zllatar- komuna Prishtinë!

Të pikëlluar familja Fazliu-Shillova!” – thuhet në njoftim.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You May Also Like

Pas vrasjes e Liridonës, prindërit e Naim Murselit marrin vendimin e papritur / DETAJE

Detajet e para të natës tragjike të 29 nëntorit ku mbeti e…

“Kom video e fakte t’forta. Më kanë rrah, por..” Shabani takohet me Naim Murselin, tregon çka biseduan

Vrasja mizore e Liridona Ademajt, krim ky që tronditi vendin para disa…

“O m’kapi plumbi, ka qenë i mbuluar në gjak, gjall o kon… Patëm me ju vra tonve” / Dëshmia e vëllaut të 23 vjeçarit që u vra

I dëmtuari Hoxha, në cilësinë e dëshmitarit, rrëfeu ditën kritike se si…

Momenti kur vrasësi Granit Plava futet në restorantin ku u shtrua “darka me helm” për Liridona Ademajn / VIDEO

Orët e fundit të jetës së saj, 30-vjeçarja Liridona Ademaj, i kaloi…