Mërgimtari nga Gjilani, Donit Daku, është ndarë nga jeta në moshën 33-vjeçare, raporton Gazeta Sinjali.

Vdekjen e të riut, i cili jetonte dhe vepronte në Strasbourg të Francës, e kanë konfirmuar familjarët dhe të afërmit përmes postimeve në rrjete sociale.

Atij do t’i jepet lamtumira e fundit në vendlindjen e tij, në Gjilan, nesër më datë 27 mars në orën 12:00.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You May Also Like

Ja si njoftoi për vdekjen e Liridonës vëllai polic i pjesëtarit të FSK-së që u arrestua dje

Gazeta Sinjali raportoi ekskluzivisht se personi i tretë i cili ra në…

Ky është doktori i njohur që dyshohet se bëri vetëvrasje në ordinancën e tij (FOTO)

Një ngjarje tragjike ka ndodhur sot në qytetin e Prizrenit, ku në…

Ky është personi që dyshohet se i dha fund jetës duke ia vën flakën vetes (VIDEO)

Rasti tragjik në Prizren, ku dyshohet se një person ia vuri flakën…

E dhimbshme: Ky është i riu që u vra sonte në Prishtinë /FOTO

Një person ka humbur jetën, ndërsa dy të tjerë kanë mbetur të…