Rasti tragjik në Prizren, ku dyshohet se një person ia vuri flakën vetes brenda një veture ka ndodhur të dielën pas mesnate dhe viktima dyshohet të jetë Sh. K. I lindur në vitin 1968 nga fshati Jeshkovë, Prizren, transmeton IndeksOnline.

Policia ka njoftuar se viktima është djegur plotësisht, ndërsa mbetjet janë dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore në Prishtinë për ekzaminim.

“Me datën 25.12.2023 rreth orës 01:20 nëpërmes telefonit policia është njoftuar se në rrugën “Kastriotët “ në afërsi të rrugës “Transiti i ri “në Prizren është duke u djegur një veturë. Patrullat Policore kanë shkuar në vendngjarje dhe nga nga informatat e para nga aty kanë kuptuar se një person gjendet në veturë, e cila tanimë ishte e djegur plotësisht bashkë me viktimën”, thuhet në njoftimin e policisë

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You May Also Like

Ja si njoftoi për vdekjen e Liridonës vëllai polic i pjesëtarit të FSK-së që u arrestua dje

Gazeta Sinjali raportoi ekskluzivisht se personi i tretë i cili ra në…

Ky është doktori i njohur që dyshohet se bëri vetëvrasje në ordinancën e tij (FOTO)

Një ngjarje tragjike ka ndodhur sot në qytetin e Prizrenit, ku në…

E dhimbshme: Ky është i riu që u vra sonte në Prishtinë /FOTO

Një person ka humbur jetën, ndërsa dy të tjerë kanë mbetur të…

Kjo dyshohet të jetë arsyeja e vrasjes së Liridona Murselit

Opinioni kosovar dhe me gjerë vazhdon të jetë i tronditur nga vrasja…