Gazeta Sinjali raportoi ekskluzivisht se personi i tretë i cili ra në prangat e Policisë së Kosovës për vrasjen e rëndë të 33-vjeçares, Liridona Murseli natën e 29 nëntorit në rrugën “Dalip Alshiqi” në Prishtinë teksa po udhëtonte me burrin e saj Naim Murselin si dhe fëmijët, është Kushtrim Kokalla – pjesëtar i Forcës së Sigurisë së Kosovës.

Po ashtu, Sinjali mësoi se Kushtrim Kokalla është vëllai i zyrtarit policor, Kanon Kokalla, i cili shërben në Policinë Rajonale në Gjakovë.

Kanon Kokalla një ditë para arrestimit të vëllait të tij, Kushtrimit, në llogarinë e tij në rrjetin social “Facebook” kishte reaguar për vrasjen e Liridonës.

Madje, i njëjti Liridonen e thërriste me një emër të dytë “Lili”, teksa tha se do ta kujtojnë me mallë.

“Zoti e mallkoftë dorasin! Do të kujtojmë gjithmonë me mallë Lili”, shkroi ai.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You May Also Like

Ky është doktori i njohur që dyshohet se bëri vetëvrasje në ordinancën e tij (FOTO)

Një ngjarje tragjike ka ndodhur sot në qytetin e Prizrenit, ku në…

Ky është personi që dyshohet se i dha fund jetës duke ia vën flakën vetes (VIDEO)

Rasti tragjik në Prizren, ku dyshohet se një person ia vuri flakën…

E dhimbshme: Ky është i riu që u vra sonte në Prishtinë /FOTO

Një person ka humbur jetën, ndërsa dy të tjerë kanë mbetur të…

Kjo dyshohet të jetë arsyeja e vrasjes së Liridona Murselit

Opinioni kosovar dhe me gjerë vazhdon të jetë i tronditur nga vrasja…