Ka ndërruar jetë gazetari Arton Turkaj, lajmin e pikëlluar e ka bërë te ditur kolegia e tij në “Facebook” Altiana Zogaj.

Ky është postimi i plotë:

“TABU-ja na la sot Nuk ishte aspak e lehtë me e pranu lajmin se Artoni, bashkëvendasi e kolegu im ka ndërruar jetë.

Tabu-ja ka qenë mik i mirë i hareshëm e i dashur. Me të bashkë moderuam emisionin “Urban” në Radio Istogu, ku si gjithmonë nuk munguan të qeshurat e idetë kreative.

Ngushëllime familjarëve dhe personave të dashur, gjithmonë në zemrat tona

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You May Also Like

Pas vrasjes e Liridonës, prindërit e Naim Murselit marrin vendimin e papritur / DETAJE

Detajet e para të natës tragjike të 29 nëntorit ku mbeti e…

“Kom video e fakte t’forta. Më kanë rrah, por..” Shabani takohet me Naim Murselin, tregon çka biseduan

Vrasja mizore e Liridona Ademajt, krim ky që tronditi vendin para disa…

“O m’kapi plumbi, ka qenë i mbuluar në gjak, gjall o kon… Patëm me ju vra tonve” / Dëshmia e vëllaut të 23 vjeçarit që u vra

I dëmtuari Hoxha, në cilësinë e dëshmitarit, rrëfeu ditën kritike se si…

Momenti kur vrasësi Granit Plava futet në restorantin ku u shtrua “darka me helm” për Liridona Ademajn / VIDEO

Orët e fundit të jetës së saj, 30-vjeçarja Liridona Ademaj, i kaloi…