Është ndarë nga jeta në moshë të re, Valdet Sallahu nga komuna e Podujevës. Lajmin për vdekjen e tij e kanë për të ditur të afërmit e tij, si dhe kryetari i komunës së Podujevës, Shpejtim Bulliqi, raporton Gazeta Sinjali.

Shokët e familjarët e të ndjerit e përshkruajten të riun si një djalë shembullor e tejet punëtor duke shtuar se me të kishin vetëm momente të mira.

Teksa, fjalë të mira për të pati edhe vetë Bulliqi, i cili i shprehu ngushëllimet e tij familjes Sallahu.

“Me pikëllim të thellë pranova lajmin për vdekjen e të riut, Valdet Sallahu i cili ka ndërruar jetë sot në orët e pasdites. Të gjithë ata që patën rastin ta njohin Valdetin ndajnë vetëm fjalë e kujtime të mira me të. Ndaj dhimbjen e madhe me familjen, miqtë e farefisin e të ndjerit, si dhe ju shpreh ngushëllime të sinqerta për ndarjen nga jeta e më të dashurit të tyre”, u shpreh ai.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You May Also Like

Pas vrasjes e Liridonës, prindërit e Naim Murselit marrin vendimin e papritur / DETAJE

Detajet e para të natës tragjike të 29 nëntorit ku mbeti e…

“Kom video e fakte t’forta. Më kanë rrah, por..” Shabani takohet me Naim Murselin, tregon çka biseduan

Vrasja mizore e Liridona Ademajt, krim ky që tronditi vendin para disa…

“O m’kapi plumbi, ka qenë i mbuluar në gjak, gjall o kon… Patëm me ju vra tonve” / Dëshmia e vëllaut të 23 vjeçarit që u vra

I dëmtuari Hoxha, në cilësinë e dëshmitarit, rrëfeu ditën kritike se si…

Momenti kur vrasësi Granit Plava futet në restorantin ku u shtrua “darka me helm” për Liridona Ademajn / VIDEO

Orët e fundit të jetës së saj, 30-vjeçarja Liridona Ademaj, i kaloi…