Shaban Murseli, babai i Naimit i cili po dyshohet se organizoi vrasjen e gruas së tij Liridona Ademaj, ka folur për gjendjen e fëmijëve, problemet mes çiftit si dhe për besën që i dhanë familja e të ndjerës Ademaj.

“Fëmijët e Liridonës mbrëmë për herë të parë i kanë kërkuar dajtë. Ne nuk kemi asnjë kontakt me familjen Ademaj. Unë i kamë dërguar dy persona tek familja e Liridonës dhe kamë kërkua të marr pjesë në rivarrim, nuk më kanë kthyer përgjigje. Besë kemi pas dy ditë , dy ditë kanë kalua dhe ne nuk kemi më asnjë informatë tjetër” , ka thënë Shaban Murseli babai i Naimit për “Indeksonline”.

Ai po ashtu tregon në detaje se çka i tha Naimi në ditën e varrimit dhe se a do ta shohë në burg Naimin…

Më poshtë ndiqeni intervistën e plotë të Shaban Murselit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You May Also Like

Pas vrasjes e Liridonës, prindërit e Naim Murselit marrin vendimin e papritur / DETAJE

Detajet e para të natës tragjike të 29 nëntorit ku mbeti e…

“Kom video e fakte t’forta. Më kanë rrah, por..” Shabani takohet me Naim Murselin, tregon çka biseduan

Vrasja mizore e Liridona Ademajt, krim ky që tronditi vendin para disa…

“O m’kapi plumbi, ka qenë i mbuluar në gjak, gjall o kon… Patëm me ju vra tonve” / Dëshmia e vëllaut të 23 vjeçarit që u vra

I dëmtuari Hoxha, në cilësinë e dëshmitarit, rrëfeu ditën kritike se si…

Momenti kur vrasësi Granit Plava futet në restorantin ku u shtrua “darka me helm” për Liridona Ademajn / VIDEO

Orët e fundit të jetës së saj, 30-vjeçarja Liridona Ademaj, i kaloi…