U godit me veturë dhe u rrah për vdekje, ndërron jetë 18 vjeçari nga Podujeva

Një 18 vjeçar ka ndërruar jetë sot pasi mori plagë të rënda nga goditja me veturë dhe më pas rrahja me shufra metalike.

Lajmin e kanë bërë të ditur familjarë të tij.

Lulzim Fejzullahu nga Podujeva dyshohet se ditë më parë u godit me veturë nga persona të dyshuar të cilët më pas e rrahën për vdekje me shufra metalike.

Rasti kishte ndodhur në rrugën “Drenica”.

Lulzimi ishte dërguar për trajtim në QKUK, atje edhe ku ndërroi jetë.

Burime të Indeksonline pohojnë se viktima kishte humbur të dy prindërit kohë më parë.

Në anën tjetër, bëhet e ditur se dy të dyshuar lidhur me rastin janë arrestuar nga policia.

Akoma nuk dihen shkaqet që kanë çuar deri të ky incident i rëndë./Indeksonline/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You May Also Like

Pas vrasjes e Liridonës, prindërit e Naim Murselit marrin vendimin e papritur / DETAJE

Detajet e para të natës tragjike të 29 nëntorit ku mbeti e…

“Kom video e fakte t’forta. Më kanë rrah, por..” Shabani takohet me Naim Murselin, tregon çka biseduan

Vrasja mizore e Liridona Ademajt, krim ky që tronditi vendin para disa…

“O m’kapi plumbi, ka qenë i mbuluar në gjak, gjall o kon… Patëm me ju vra tonve” / Dëshmia e vëllaut të 23 vjeçarit që u vra

I dëmtuari Hoxha, në cilësinë e dëshmitarit, rrëfeu ditën kritike se si…

Momenti kur vrasësi Granit Plava futet në restorantin ku u shtrua “darka me helm” për Liridona Ademajn / VIDEO

Orët e fundit të jetës së saj, 30-vjeçarja Liridona Ademaj, i kaloi…