Enea Muqiqi është tashmë emër i njohur për publikun.

Ajo është e njohur si vajza e Merites dhe Nystret Muqiqit që janë mjaft të dashur për publikun.

Enea nuk është shumë aktive në rrjete sociale, megjithatë ka sjellur disa pamje si është dukur në dasmë.

Me fustanin rrjete me lule të zeza ajo duket thjeshtë mahnitëse./InfoKosova/

Shiko foton:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You May Also Like

DEL FOTOJA – Ky është i dashuri misterioz i Santianës? (FOTO)

Santiana është njëra prej banoreve më të komentuara të shtëpisë së Big…

Dyshohet se Gani Gërmia ka goditur me gotë Bleron

Tensionet në ‘Big Brother Vip Kosova’ nuk paskan të sosur. Thuhet se…

Anita e përqesh Shqipen: Je 32-vjeçe dhe je e virgjër, çka të themi? (VIDEO)

Opinionistja e Big Brother VIP Kosova, Anita Haradinaj ka pasur një diskutim…

Naser Rafuna dhe Gresa Pallaska ndajnë rrugët me njëri-tjetrin, cilat janë arsyejet?

Aktorët e njohur të serialit “ Çka ka shpija”, së fundmi kanë…