Santiana është njëra prej banoreve më të komentuara të shtëpisë së Big Brother VIP Kosova.

Së fundmi, Santi është komentuar shumë për raportin e saj me Bucin.

Zhvillimet dhe intimiteti me Bucin, ka ndikuar edhe në raportet e Santit me të dashurin e saj.

Zbulohet se pas situatës së Santianës me Bucin, ai është zhdukur nga rrjetet sociale.

Në rrejtin social TikTok ka filluar të qarkulloj një foto ku dyshohet se ky është i dashuri më i ri se Santiana dhe se ne këtë foto ai shihet shumë i afërtë me të.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You May Also Like

Dyshohet se Gani Gërmia ka goditur me gotë Bleron

Tensionet në ‘Big Brother Vip Kosova’ nuk paskan të sosur. Thuhet se…

Anita e përqesh Shqipen: Je 32-vjeçe dhe je e virgjër, çka të themi? (VIDEO)

Opinionistja e Big Brother VIP Kosova, Anita Haradinaj ka pasur një diskutim…

Naser Rafuna dhe Gresa Pallaska ndajnë rrugët me njëri-tjetrin, cilat janë arsyejet?

Aktorët e njohur të serialit “ Çka ka shpija”, së fundmi kanë…

Vajza e Nystretit ‘djeg’ rrjetin veshur me fustan ‘rrjetë’ / FOTO

Enea Muqiqi është tashmë emër i njohur për publikun. Ajo është e…