Opinionistja e Big Brother VIP Kosova, Anita Haradinaj ka pasur një diskutim me Shqipën.

Në diskutim e sipër, Anita ka qenë ajo që ia ka përmendur asaj virgjërinë.

“Të gjykosh Albën që rri në lavanderi dhe është 22-vjeçe, Shqipe për ty që je 32-vjeçe e të thuash që je e virgjër, çka të themi pastaj”, është shprehur ajo.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You May Also Like

DEL FOTOJA – Ky është i dashuri misterioz i Santianës? (FOTO)

Santiana është njëra prej banoreve më të komentuara të shtëpisë së Big…

Dyshohet se Gani Gërmia ka goditur me gotë Bleron

Tensionet në ‘Big Brother Vip Kosova’ nuk paskan të sosur. Thuhet se…

Naser Rafuna dhe Gresa Pallaska ndajnë rrugët me njëri-tjetrin, cilat janë arsyejet?

Aktorët e njohur të serialit “ Çka ka shpija”, së fundmi kanë…

Vajza e Nystretit ‘djeg’ rrjetin veshur me fustan ‘rrjetë’ / FOTO

Enea Muqiqi është tashmë emër i njohur për publikun. Ajo është e…