Metalpunues “B&T” në Drenas ofron një gamë të gjerë të prodhimeve nga metali sikurse dyer, parmakë të brendshëm dhe të jashtëm, objekte nga hekuri, modele të ndryshme me CNC dhe me plastifikim.

Modelet unike dhe profesionalizmi në punën e kryer e bëjnë “B&T” një nga bizneset lokale më të besuara për shërbimet dhe produktet e ndryshme që mund të ju duhen për shtëpitë, nevojat e bizneseve tuaja dhe më gjerë.

“B&T” gjendet në rrugën “Bejtë Rexhepi” në Drenas.

Për më shumë informata rreth gamës së produkteve mund të njoftoheni edhe nëpërmjet numrave kontaktues: 049-639-223 / 049-653-911

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You May Also Like

Artila Kamberit vite më parë i kishte bërë vetëvrasje burri (FOTO)

Artila Kameri ka humbur jetën tragjikisht në orët e para të ditës…

Biznesmeni kosovar ua dhuron nga 5 ari tokë punëtorëve, u premton edhe 10 milionë euro

Lajm tepër befasues ishte për 12 punëtorët veteran të kompanisë së shtrirjes…

Vrasja në Klinë: O vraje edhe kta – i dëmtuari rrëfen momentin kur gjashtë të akuzuarit sulmuan për vdekje vëllanë e tij

I dëmtuari Hoxha, në cilësinë e dëshmitarit, rrëfeu ditën kritike se si…

Rrëfehet mjeku që dyshohet se u rrah nga Luan Mustafa: Më priti derisa dola, më ndoqi dhe më sulmoi

Policisë së Kosovës i doli punë gjatë ditës së djeshme në Spitalin…