Vrasja e Liridona Ademajt, rast për të cilin njëri prej të dyshuarve është bashkëshorti Naim Murseli, vazhdon të mbetet enigmatik.
Ndonëse organet e drejtësisë po punojnë për ta gjetur autorin dhe kuptuar motivet, shumë verzione deri më tani, gjithsesi të pakonfirmuara, kanë dalë në publik.

Por çka ndodhi ditën e krimit?

Murseli së bashku me familjen e tij ishin ndalur për të blerë gjësende në një market rrugës për në shtëpinë e tyre në lagjen luksoze në Bërnicë.

Me të ndodhur vrasja, Murseli ishte kthyer në market dhe kishte kërkuar ndihmë nga pronari i saj.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You May Also Like

Artila Kamberit vite më parë i kishte bërë vetëvrasje burri (FOTO)

Artila Kameri ka humbur jetën tragjikisht në orët e para të ditës…

Biznesmeni kosovar ua dhuron nga 5 ari tokë punëtorëve, u premton edhe 10 milionë euro

Lajm tepër befasues ishte për 12 punëtorët veteran të kompanisë së shtrirjes…

Vrasja në Klinë: O vraje edhe kta – i dëmtuari rrëfen momentin kur gjashtë të akuzuarit sulmuan për vdekje vëllanë e tij

I dëmtuari Hoxha, në cilësinë e dëshmitarit, rrëfeu ditën kritike se si…

Rrëfehet mjeku që dyshohet se u rrah nga Luan Mustafa: Më priti derisa dola, më ndoqi dhe më sulmoi

Policisë së Kosovës i doli punë gjatë ditës së djeshme në Spitalin…