Kumrije Temaj nga fshati Shtupel, komuna e Klinës, rrëfen se si e pranoi raportin e autopsisë, që tregon se djali i saj 22 vjeçar kishte vdekur nga goditjet e marra në kokë.

Para pranimit të raportit të autopsisë asaj i kishin thënë se djali i saj Jetoni, ka vdekur aksidentalisht. Ajo rrëfen se në vdekjen e djalit ka shkuar me njoftësi nga policia deri tek prokuroria dhe se askush nuk ka dhënë përgjegjësi për kë rast./Republika Online/

Nëna e të riut përmend edhe emrin e policit, “Sami Kamberaj polici i Klinës, mka thane që te mos hajde ma për këtë punë, dhe ai e ka shkru rrezikim i trafikit publik”është shprehur Kumrija nëna e 22 vjeçarit./Republika Online/

Për më shumë ndiqeni videon:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You May Also Like

Artila Kamberit vite më parë i kishte bërë vetëvrasje burri (FOTO)

Artila Kameri ka humbur jetën tragjikisht në orët e para të ditës…

Biznesmeni kosovar ua dhuron nga 5 ari tokë punëtorëve, u premton edhe 10 milionë euro

Lajm tepër befasues ishte për 12 punëtorët veteran të kompanisë së shtrirjes…

Vrasja në Klinë: O vraje edhe kta – i dëmtuari rrëfen momentin kur gjashtë të akuzuarit sulmuan për vdekje vëllanë e tij

I dëmtuari Hoxha, në cilësinë e dëshmitarit, rrëfeu ditën kritike se si…

Rrëfehet mjeku që dyshohet se u rrah nga Luan Mustafa: Më priti derisa dola, më ndoqi dhe më sulmoi

Policisë së Kosovës i doli punë gjatë ditës së djeshme në Spitalin…