Qytetarët e Kosovës janë ankuar ditëve të fundit për arsyeje të faturimit të fryrë të energjisë elektrike.

Qytetarët e kanë vërejtur këtë dhe i janë drejtuar ZRrE-së, raporton 02 Press.

E moshuara Aize Podvorica ka folur për mediat pasi që ka paguajtur rrymën në vlerë të 120 eurove.

Ajo me lot në sy ka thënë se tashmë pas pagesës nuk e ka as kafshatën e bukës.

Më poshtë mund ta shikoni:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You May Also Like

Artila Kamberit vite më parë i kishte bërë vetëvrasje burri (FOTO)

Artila Kameri ka humbur jetën tragjikisht në orët e para të ditës…

Biznesmeni kosovar ua dhuron nga 5 ari tokë punëtorëve, u premton edhe 10 milionë euro

Lajm tepër befasues ishte për 12 punëtorët veteran të kompanisë së shtrirjes…

Vrasja në Klinë: O vraje edhe kta – i dëmtuari rrëfen momentin kur gjashtë të akuzuarit sulmuan për vdekje vëllanë e tij

I dëmtuari Hoxha, në cilësinë e dëshmitarit, rrëfeu ditën kritike se si…

Rrëfehet mjeku që dyshohet se u rrah nga Luan Mustafa: Më priti derisa dola, më ndoqi dhe më sulmoi

Policisë së Kosovës i doli punë gjatë ditës së djeshme në Spitalin…