18-vjeçarja Lorena Bërdufi është ndarë nga jeta në një moshë të re.

Lajmin e hidhur për shuarjen e saj nga jeta, e kanë dhënë familjarë e të afërt në rrjetet sociale.

Lorena vuante nga zemra dhe shkaku i vdekjes së saj ka qenë një atak në zemër. Familjarë e të afërm kanë shprehur ngushëllimet e tyre për ikjen e saj. Ajo vinte nga Kavaja dhe studionte në gjimnazin “Aleksandër Moisiu”, ndërsa ishte maturante në vitin e fundit.

Ajo ka konkurruar në kompeticionin Miss Universe Albania 2023.

“Dua të plotësoj ëndrrën e familjes time”, u shpreh 18-vjeçarja në intervistën prezantuese të kompeticionit të bukurisë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You May Also Like

Njëri prej të dyshuarve për dhunimin e 23-vjeçares, është babai i ish-deputetit / FOTO

Një ngjarje e rëndë ka tronditur qytetarët në Kosovë dhe Shqipëri. Një…

Ky është mërgimtari që vdiq në aksident, para pak muajve njëjtë i vdiq edhe i vëllai / FOTO

Një ngjarje e rëndë është shënuar për familjen Hoti Rahoveci, pasi djali…

I vrari dhe i arratisuri për grabitjen në Suharekë janë djemtë e ish-komandantit të UÇK-së

Policia e Kosovës ka konfirmuar se në aksionin e sotëm është vrarë…

Ky është burri i dyshuar për sulmin ndaj dy femrave në Prishtinë / FOTO

I dyshuari që sulmoi fizikisht dy persona në një parking në rrugën…