Reperi shqiptar Gold Ag ka reaguar pas vrasjes së Lulzim Fejzullahut nga Podujeva.

Përmes një postimi në ‘Facebook’ ai shkroi:

“Shumë na ka hup rahmeti e Zoti hajr e boftë. Me tu kajtë për këtë rini. PHUUUU BE JAZËK”, shkroi ai.

Gazeta minuta më parë ka publikuar edhe pamje ku shihet se si dy persona e godasin për vdekje me shufër metalike 18 vjeçarin./Indeksonline/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You May Also Like

Artila Kamberit vite më parë i kishte bërë vetëvrasje burri (FOTO)

Artila Kameri ka humbur jetën tragjikisht në orët e para të ditës…

Biznesmeni kosovar ua dhuron nga 5 ari tokë punëtorëve, u premton edhe 10 milionë euro

Lajm tepër befasues ishte për 12 punëtorët veteran të kompanisë së shtrirjes…

Vrasja në Klinë: O vraje edhe kta – i dëmtuari rrëfen momentin kur gjashtë të akuzuarit sulmuan për vdekje vëllanë e tij

I dëmtuari Hoxha, në cilësinë e dëshmitarit, rrëfeu ditën kritike se si…

Rrëfehet mjeku që dyshohet se u rrah nga Luan Mustafa: Më priti derisa dola, më ndoqi dhe më sulmoi

Policisë së Kosovës i doli punë gjatë ditës së djeshme në Spitalin…