Prej shumë vitesh, Erhan Rakateli është dashur të jetojë me qira, pasi s’mund ta rindërtonte shtëpinë në veri.

Me subvencionimin e Qeverisë, atij po i bëhet shtëpia në veriun e Mitrovicës, shkruan “Jepi zë”.

Tani ai ka publikuar pamje nga punimet, duke treguar se po vendoset kulmi.

“Elhamdulilah po vendoset edhe Kulmi shumë mire po del Kulla e Rakatelve”, shkroi ai.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You May Also Like

Artila Kamberit vite më parë i kishte bërë vetëvrasje burri (FOTO)

Artila Kameri ka humbur jetën tragjikisht në orët e para të ditës…

Biznesmeni kosovar ua dhuron nga 5 ari tokë punëtorëve, u premton edhe 10 milionë euro

Lajm tepër befasues ishte për 12 punëtorët veteran të kompanisë së shtrirjes…

Vrasja në Klinë: O vraje edhe kta – i dëmtuari rrëfen momentin kur gjashtë të akuzuarit sulmuan për vdekje vëllanë e tij

I dëmtuari Hoxha, në cilësinë e dëshmitarit, rrëfeu ditën kritike se si…

Rrëfehet mjeku që dyshohet se u rrah nga Luan Mustafa: Më priti derisa dola, më ndoqi dhe më sulmoi

Policisë së Kosovës i doli punë gjatë ditës së djeshme në Spitalin…