Në emisionin “Opinion” në Tv Klan të Shqipërisë është publikuar fotografia e fundit e Liridona Ademajt, 30-vjeçares që u vra më 29 nëntor e që i dyshuar kryesor për porositjen e krimit është bashkëshorti i saj, Naim Murseli.

Siç thuhet në emision, fotografia e Liridonës është bërë bashkë me motrën e saj disa orë para se të ndodhte krimi makabër.

Ky krim ka shokuar shoqërinë shqiptare, për të pos në Kosovës është folur edhe në shumë emisione në Shqipëri.

Hetimet e Policisë po vazhdojnë, ndërkohë arrestimet kanë ndodhur ku i dyshuari është Naim Murseli.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You May Also Like

Artila Kamberit vite më parë i kishte bërë vetëvrasje burri (FOTO)

Artila Kameri ka humbur jetën tragjikisht në orët e para të ditës…

Biznesmeni kosovar ua dhuron nga 5 ari tokë punëtorëve, u premton edhe 10 milionë euro

Lajm tepër befasues ishte për 12 punëtorët veteran të kompanisë së shtrirjes…

Vrasja në Klinë: O vraje edhe kta – i dëmtuari rrëfen momentin kur gjashtë të akuzuarit sulmuan për vdekje vëllanë e tij

I dëmtuari Hoxha, në cilësinë e dëshmitarit, rrëfeu ditën kritike se si…

Rrëfehet mjeku që dyshohet se u rrah nga Luan Mustafa: Më priti derisa dola, më ndoqi dhe më sulmoi

Policisë së Kosovës i doli punë gjatë ditës së djeshme në Spitalin…