Çifti që humbi jetën dje tragjikisht në bjeshkët e Junikut varrosen sot nga ora 15:30 në varrezat e Rogopeqit, transmeton IndeksOnline.

Biznesmeni, Mic Tofaj dhe bashkëshortja e tij Fatlinda Maloku Tofaj kanë humbur jetën dje si pasojë e rrymës në një shtëpi në Junik.

Mic Tofaj ishte pronar i fabrikës së ujit “Juniku”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You May Also Like

Artila Kamberit vite më parë i kishte bërë vetëvrasje burri (FOTO)

Artila Kameri ka humbur jetën tragjikisht në orët e para të ditës…

Biznesmeni kosovar ua dhuron nga 5 ari tokë punëtorëve, u premton edhe 10 milionë euro

Lajm tepër befasues ishte për 12 punëtorët veteran të kompanisë së shtrirjes…

Vrasja në Klinë: O vraje edhe kta – i dëmtuari rrëfen momentin kur gjashtë të akuzuarit sulmuan për vdekje vëllanë e tij

I dëmtuari Hoxha, në cilësinë e dëshmitarit, rrëfeu ditën kritike se si…

Rrëfehet mjeku që dyshohet se u rrah nga Luan Mustafa: Më priti derisa dola, më ndoqi dhe më sulmoi

Policisë së Kosovës i doli punë gjatë ditës së djeshme në Spitalin…