Ky është burri i dyshuar për sulmin ndaj dy femrave në Prishtinë / FOTO

I dyshuari që sulmoi fizikisht dy persona në një parking në rrugën…

Crypto scam: Man scammed out of six-figure sum gets money back

A County Down man who was scammed out of his entire pension…

E dhimbshme: Vdes ish Miss-i shqiptar në moshën 18-vjeçare

18-vjeçarja Lorena Bërdufi është ndarë nga jeta në një moshë të re.…

E dhimbshme: Ky është punëtori 27-vjeçar i kompanisë ‘Çlirimi’ që vdiq pasi u rrëzua duke punuar

Punëtori i kompanisë “N.N.T Çlirimi” që u rrëzua të enjten nga një…

Vrasja e të riut, i dyshuari e viktima ishin shokë të ngushtë / VIDEO

Një ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur në Gjilan. Një person…

Njëri prej të dyshuarve për dhunimin e 23-vjeçares, është babai i ish-deputetit / FOTO

Një ngjarje e rëndë ka tronditur qytetarët në Kosovë dhe Shqipëri. Një…

Ky është mërgimtari që vdiq në aksident, para pak muajve njëjtë i vdiq edhe i vëllai / FOTO

Një ngjarje e rëndë është shënuar për familjen Hoti Rahoveci, pasi djali…

I vrari dhe i arratisuri për grabitjen në Suharekë janë djemtë e ish-komandantit të UÇK-së

Policia e Kosovës ka konfirmuar se në aksionin e sotëm është vrarë…