Një ngjarjë e rëndë ka ndodhur mbrëmë në mesnatë, ku në një aksident tragjik kanë humbur jetën tre të rinj.

Lordi Syla, Molos Delija dhe Nue Bibaj ndërruan jetë pasi u goditën nga një veturë në afërsi të Prizrenit.

Për vdekjen e tyre kanë reaguar edhe familjarët e të ndjerve, shkruan IndeksOnline.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You May Also Like

Ja si njoftoi për vdekjen e Liridonës vëllai polic i pjesëtarit të FSK-së që u arrestua dje

Gazeta Sinjali raportoi ekskluzivisht se personi i tretë i cili ra në…

Ky është doktori i njohur që dyshohet se bëri vetëvrasje në ordinancën e tij (FOTO)

Një ngjarje tragjike ka ndodhur sot në qytetin e Prizrenit, ku në…

Ky është personi që dyshohet se i dha fund jetës duke ia vën flakën vetes (VIDEO)

Rasti tragjik në Prizren, ku dyshohet se një person ia vuri flakën…

Kjo dyshohet të jetë arsyeja e vrasjes së Liridona Murselit

Opinioni kosovar dhe me gjerë vazhdon të jetë i tronditur nga vrasja…