Një grua është vrarë sot në qendër të Pejës, dyshohet se vrasja ndodhi nga burri saj, Edmond Lajci, shkruan Republika Online.

Ekipa e Republika online është në vendin e ngjarjes dhe ka siguruar pamje nga atje.

Emri të vrares është Gjyljeta Ukelli, kujtojmë që brenda katër ditësh u vranë dy gra nga bashkëshortet e tyre.

Për më shumë ndiqeni videon:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You May Also Like

Ja si njoftoi për vdekjen e Liridonës vëllai polic i pjesëtarit të FSK-së që u arrestua dje

Gazeta Sinjali raportoi ekskluzivisht se personi i tretë i cili ra në…

Ky është doktori i njohur që dyshohet se bëri vetëvrasje në ordinancën e tij (FOTO)

Një ngjarje tragjike ka ndodhur sot në qytetin e Prizrenit, ku në…

Ky është personi që dyshohet se i dha fund jetës duke ia vën flakën vetes (VIDEO)

Rasti tragjik në Prizren, ku dyshohet se një person ia vuri flakën…

E dhimbshme: Ky është i riu që u vra sonte në Prishtinë /FOTO

Një person ka humbur jetën, ndërsa dy të tjerë kanë mbetur të…